Ile kosztuje kamerzysta na wesele?

Bierzecie ślub i w ferworze weselnych przygotowań poszukujecie kamerzysty, który uwieczni wszystkie ważne momenty tego dnia? Zastanawiając się, ile kosztuje wesele, na pewno żywo interesuje was cena kamerzysty na wesele, tym bardziej, że sama organizacja przyjęcia pociąga za sobą konkretne koszty. Dzisiaj spróbujemy nieco rozwinąć ten temat!

Kamerzysta na wesele – cena

Jakie honorarium za swoje usługi może wyznaczyć kamerzysta weselny? Od czego zależy cena jego pracy? Koszt kamerzysty na wesele może być zdeterminowany kilkoma czynnikami, między innymi:

• regionem Polski

• długością filmu

• renomą usługodawcy

• terminem realizacji usługi

• wybranym pakietem

• liczbą kamerzystów obsługujących przyjęcie

Oczywiste jest, że ceny kamerowania wesel wahają się, w zależności od tego, jak wiele pracy specjalista musiał włożyć w przygotowanie filmu ze ślubu i wesela. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się krótsze (1,5 – 2 h), dynamiczne produkcje, obejmujące teledyski ślubne, w przygotowaniu których młoda para może wykazać się kreatywnością, pokazać charakter swojej znajomości czy nawiązać do ważnych wydarzeń, wartości, zainteresowań itp.

Niektóre firmy proponują możliwość nagrywania teledysków lub fragmentów filmu ślubnego poza granicami Polski. Często wykorzystywanym sprzętem są również profesjonalne drony, które pozwalają na zrealizowanie ciekawych ujęć z powietrza. Wybierając odpowiedniego kamerzystę warto więc zastanowić się, jakie mamy oczekiwania względem naszego filmu ślubnego i na czym właściwie najbardziej nam zależy.

kamerzysta na wesele cena

Kamerzysta weselny – cena, jaką trzeba zapłacić?

Teraz przejdźmy do konkretów – ile będzie kosztował dobry kamerzysta na wesele? Ceny podobnych usług mogą być naprawdę bardzo rozbieżne i zaczynają się już od ok. 1500 złotych. Średnio jednak trzeba być przygotowanym na wydatek w granicach ok. 3000 – 5000 złotych, jednak niektórzy kamerzyści na wesela posiadają w swojej ofercie pakiety usługowe opiewające nawet na kwotę powyżej 10 000 złotych.

Ile chcesz pożyczyć ?

na

mies.


PODSUMOWUJĄC: ile bierze kamerzysta za wesele? To wszystko zależy, między innymi, od tego, jaki pakiet wybraliśmy, jakim sprzętem będzie nagrywany film, czy proponowane są nowoczesne rozwiązania, np. drony itp. Cena kamerzysty może być też ściśle związana z regionem kraju. Warto pamiętać, że film ze ślubu i wesela to piękna pamiątka, która pozwoli nam odtworzyć ważne chwile, dlatego powinien być zrealizowany na wysokim poziomie. Podane w artykule ceny są orientacyjne i mogą się różnić od rzeczywistych ofert.