Kredyt lub pożyczka online – bez wychodzenia z domu

Dzięki postępowi technologicznemu, coraz więcej rzeczy możemy załatwić online, bez wychodzenia z domu. Dotyczy to naprawdę niemal wszystkich sfer – nie chodzi już tylko o zakupy spożywcze, meblowe, zakup biletów czy rezerwację wycieczki. Coraz więcej placówek medycznych umożliwia konsultacje online z lekarzem, czy wystawienie recepty przez Internet. Jest również wiele spraw urzędowych, które możemy załatwić na platformie internetowej – wystarczy założyć tzw. profil zaufany. Istnieje też mnóstwo stanowisk, które pozwalają na pracę zdalną, w tzw. trybie home office. Branża, w której zdecydowanie wiele dzieje się, jeśli chodzi o rozwiązania online’owe, to branża finansowa – bankowość, sektor pożyczkowy i płatności.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, bez problemu możesz wziąć kredyt lub pożyczkę w 100% w procesie online. Temat niezwykle aktualny i dla niektórych bardzo ważny – jeśli pojawiły się akurat niespodziewane wydatki. Od złożenia wniosku, przez podpisanie umowy, aż po otrzymanie gotówki – wszystko załatwisz bezpiecznie bez wychodzenia z domu. Wystarczy Ci jedynie komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Nie będzie potrzebny kontakt ani z doradcą, ani z kurierem. Jak to możliwe? Czy to bezpieczne? Odpowiadamy!

Proces wnioskowania

Aktualnie proces wnioskowania o pożyczkę lub kredyt online może być naprawdę szybki i prosty. Posłużmy się przykładem Bancovo. Wystarczy przejść kilka prostych kroków.

 

kredyt bez wychodzenia z domu

 

Najpierw na kalkulatorze określasz kwotę, jaką chcesz pożyczyć oraz preferowany okres spłaty. Później w krótkim formularzu podajesz podstawowe dane na swój temat. Następnie Bancovo prezentuje dopasowane do Twoich wymagań oferty. Możesz szybko je porównać i wybrać tę najlepszą dla Ciebie.

W kolejnym roku weryfikowana jest Twoja tożsamość. Może odbyć się to na dwa sposoby – poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł z Twojego konta bankowego lub za pomocą tzw. „weryfikacji ekspresowej”. Weryfikacja ekspresowa polega na pobraniu z konta bankowego informacji o Tobie i Twoich transakcjach, jeśli udzielisz na to zgody. Dostępna jest dzięki usłudze świadczonej na Twoją rzecz przez Kontomatik Sp. z o.o., z której korzystają różne banki i instytucje pożyczkowe.

Po potwierdzeniu Twojej tożsamości, na koniec pozostaje już tylko podpisanie umowy – zrobisz to poprzez podanie kodu SMS, który wysyłany jest na Twój numer telefonu.

Jak widzisz, cały proces jest dość szybki i klarowny. W zależności od tego, jaką metodę potwierdzenia tożsamości i ofertę wybierzesz, gotówka może być na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia.

 

Bezpieczeństwo wnioskowania

Pożyczanie na naszej platformie jest bezpieczne. Przy wnioskowaniu prosimy jedynie o niezbędne informacje. Wszystkie dane jakie nam powierzasz są chronione i przechowywane w bezpieczny sposób. Gwarantujemy utrzymanie standardów bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Pamiętaj, że również ekspresowa weryfikacja Twojej tożsamości poprzez Kontomatik nie powinna budzić Twoich obaw. Przekazanie historii rachunków jest jednorazowe – Kontomatik nie ma stałego dostępu do Twojego konta. Podane dane do logowania nie są zapamiętywane, a komunikacja jest zaszyfrowana i zabezpieczona certyfikatem – dzięki temu nikt nie ma możliwości podejrzenia danych podczas przesyłania. Po zakończeniu weryfikacji ekspresowej wszystkie dane do logowania zostaną trwale usunięte z systemów.

Kredyty i pożyczki na Bancovo.pl

Bancovo powstało właśnie z myślą o pożyczaniu bez wychodzenia z domu, a właściwie z dowolnego miejsca na ziemi ? Celem było uproszczenie całego procesu ubiegania się o gotówkę – chodzi tu zarówno o samo wnioskowanie, jak i porównanie dostępnych ofert. Bowiem na platformie, składając tylko jeden wniosek, Klient może otrzymać różne, dopasowane oferty i wygodnie je porównać – bez chodzenia do placówek stacjonarnych. Bancovo współpracuje z wieloma partnerami – zarówno z bankami, jak i instytucjami pożyczkowymi, więc każdy znajdzie tutaj odpowiednią propozycję dla siebie.