Ile kosztuje operacja powiększenia biustu?

Niektóre panie, niezadowolone z wyglądu swojego biustu, decydują się na pomoc chirurga. Powiększanie piersi to popularna operacja. Jak w takim razie przedstawia się koszt powiększania biustu? Co ma wpływ na cenę? Ile kosztuje powiększenie biustu w Polsce? Odpowiedzmy sobie na te pytania!

Operacja powiększenia biustu – cena

Zacznijmy od podstaw: co wpływa na koszt powiększania biustu? Od czego uzależniona jest cena powiększania biustu? Duże znaczenie ma, między innymi:

• region Polski

• reputacja placówki medycznej

• charakter zabiegu

Zabieg powiększania biustu może mieć różny charakter. Obecnie proponowane jest, między innymi, powiększenie biustu bez implantów – zabieg powiększania biustu tkanką tłuszczową danej osoby (koszt może oscylować w granicach powyżej ok. 10 000 złotych).

Ile kosztuje operacja biustu z wykorzystaniem implantów? W takim przypadku, cena operacji plastycznej biustu waha się od ok. 10 000 złotych do 20 000 złotych. Jeżeli przy okazji zdecydujemy się na podniesienie piersi, cena zabiegu może wzrosnąć o ok. 1500 – 3000 złotych.

Implanty piersiowe – cena

Ile kosztuje operacja powiększenia biustu w Polsce? Warto pamiętać, że cena powiększenia biustu za pomocą implantów zależy od tego, na jaką ich postać się zdecydujemy: implanty anatomiczne czy okrągłe implanty piersiowe. Ile kosztują implanty piersiowe i zabieg wykonany z ich wykorzystaniem? Droższym rozwiązaniem będzie powiększenie biustu implantami anatomicznymi. Dla pacjentek natomiast często istotne są rozmiary implantów piersiowych. Jednak to nie koszt implantów piersiowych powinien mieć dla nas decydujące znaczenie, ale ich prawidłowe dopasowanie, zarówno pod względem kształtu, jak i wielkości, do indywidualnej sytuacji, w czym pomoże nam lekarz – specjalista.

Analizując kwestię: ile kosztuje operacja plastyczna biustu w Polsce, na uwadze należy mieć również fakt, co obejmuje koszt operacji plastycznej biustu. To znaczy? Czy wliczone są w nią niezbędne badania, konsultacja lekarska oraz kontrole pooperacyjne?

PODSUMOWUJĄC: ile kosztuje powiększenie biustu? Koszt zabiegu zdeterminowany jest jego charakterem. Cena zabiegu powiększenia biustu z wykorzystaniem implantów jest uzależniona, między innymi, od tego czy zastosowano implanty okrągłe czy anatomiczne. Cennik operacji biustu zależy również od oferty konkretnej placówki medycznej, dlatego przedstawione ceny są jedynie przykładowe. Wszystkich informacji dotyczących ceny i charakteru zabiegu musi udzielić nam specjalista. Cena operacji powiększania biustu nie powinna być dla nas głównym czynnikiem decyzyjnym. Priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo!