Biuro prasowe

BANCOVO finalistą The Heart Corporate Innovation Awards 2019

BANCOVO zostało jednym z finalistów w konkursie The Heart Corporate Innovation Awards 2019. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii „Współpraca Roku” za kooperację z PZU i Alior Bank SA przy platformie Cash.

The Heart – korporacyjne venture studio, budujące z międzynarodowymi firmami nowe spółki technologiczne, już od 3 lat wspiera cyfrową transformację branż. Razem z Mastercard zorganizowało już trzecią edycję konkursu, w ramach którego wyróżniło firmy, które najskuteczniej otworzyły się na innowacje.

Uroczysta Gala Finałowa konkursu odbyła się 30 stycznia 2020 r. Nagrody zostały przyznane w 5 kategoriach przez Kapitułę, w skład której weszli przedstawiciele ponad 20 korporacji, w tym członkowie zarządu odpowiedzialni za cyfrowe przedsięwzięcia i transformację.

Finaliści walczyli w kategoriach: CEO Roku, Zespół Transformacji, Współpraca Roku, Transakcja Roku, Nowy Cyfrowy Biznes. W kategorii „Współpraca Roku”, nagrodę główną otrzymały IKEA i Draw Light, a firmami wyróżnionymi były PZU & Alior Bank & Bancovo za platformę Cash oraz InPost & Gamfi.

W zeszłym roku BANCOVO triumfowało w konkursie The Heart Corporate Innovation Awards 2018 w kategorii „Nowy Cyfrowy Biznes”, zdobywając nagrodę główną i pokonując pozostałych finalistów –aplikację goodie stworzoną przez Bank Millennium oraz EmpikGO. Więcej na temat zeszłorocznej edycji konkursu można przeczytać tutaj.

Nagroda The Heart dla BANCOVO

Powrót