Platforma pożyczkowa BANCOVO – przyszedł czas na to, żeby inni się starali. Ty już nie musisz

Bancovo stworzyliśmy po to, żeby uprościć trudny proces wnioskowania o gotówkę. Żebyś Ty mógł skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. My zatroszczymy się o przygotowanie i zaprezentowanie Ci realnych ofert banków i firm pożyczkowych. Żebyś mógł spokojnie, w domowym zaciszu, bez kurierów i konieczności kontaktu z infolinią, wybrać i wziąć najlepszą dla Ciebie pożyczkę. Żebyś mógł załatwić wszystko w jednym miejscu i wybrać właściwie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Zespół Bancovo zasilają osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Wielu z nas pracowało wcześniej w czołowych bankach i instytucjach finansowych. Zarażeni ideą Bancovo, wierząc, że to prawdziwa rewolucja dla naszych Klientów, z pasją tworzymy dla Ciebie innowacyjną platformę kredytową. Bogate doświadczenie pomaga nam w oferowaniu Ci usług na najwyższym poziomie. Staramy się po to, żebyś Ty nie musiał.

Bancovo to również zespół IT, do którego należą najwyższej klasy eksperci, którzy dbają o bezpieczeństwo transakcji oraz Twoich danych, a także niezawodność naszej platformy.

 

Jak działa platforma Bancovo?

Dostajesz konkrety a nie reklamy

Naszymi Partnerami są tylko sprawdzone banki i firmy pożyczkowe. Oferty, które u nas otrzymasz pochodzą bezpośrednio od nich. To co zobaczysz na ekranie komputera czy telefonu, po wypełnieniu wniosku, nie będzie reklamą, ale konkretną propozycją przygotowaną tylko dla Ciebie.

Nie bierzemy od Ciebie ani grosza prowizji!

Masz to Bancovo. Z platformy pożyczkowej Bancovo korzystasz zupełnie za darmo. Wynagrodzenie jakie otrzymujemy za naszą pracę w żaden sposób nie wpływa na koszt Twojej pożyczki.

Oszczędzamy Twój czas i pieniądze

Oczywiście możesz pójść lub zadzwonić do kilku banków i firm pożyczkowych – jeśli lubisz tracić czas. Zanim to zrobisz pamiętaj, że platforma kredytowa Bancovo może Cię w tym wyręczyć. U nas otrzymasz uporządkowany wykaz ofert w kilka minut i podpowiemy Ci, która z nich jest najtańsza, abyś wybrał najlepiej! Gotówka wpadnie prosto na Twoje konto. Możesz ją mieć praktycznie od ręki!

U nas jeden wniosek oznacza wiele ofert

Nasz wniosek jest dopasowany do wymagań wielu banków i firm pożyczkowych. W trakcie wypełniania wniosku prosimy Cię o podanie różnych danych. Potrzebujemy ich po to, aby banki lub firmy pożyczkowe mogły przygotować dla Ciebie rzetelną odpowiedź. Wystarczy tylko jeden wniosek na platformie Bancovo, aby otrzymać wiele propozycji różnych pożyczek i kredytów.

Zapewnimy Ci bezpieczne finansowanie

W naszym wniosku nie prosimy Cię o nic więcej, ponad to, o co poprosiłby Cię bank czy firma pożyczkowa. Wszystkie dane jakie nam powierzasz są chronione i przechowywane w bezpieczny sposób. Należymy do Alior Bank, jednego z największych banków w Polsce i gwarantujemy utrzymanie standardów bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na nasz temat, skontaktuj się z nami!