Biuro prasowe

Bancovo kolejny raz otrzymało Certyfikat Audytu Etycznego

Bancovo kolejny raz znalazło się w gronie firm, które otrzymały Certyfikat Audytu Etycznego – wyróżnienie przyznawane co roku przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych. Ma ono na celu promowanie wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

Platforma kredytowa Bancovo znalazła się w gronie firm, które pozytywnie przeszły weryfikację w ramach audytu etycznego, dokonywaną przez Komisję Etyki przy Związku Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF). W wyniku pozytywnie zakończonego procesu audytu, Komisja Etyki przyznała Certyfikat Etyczny ZPF, który jest potwierdzeniem zgodności praktyk biznesowych z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF.

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce powstał w 1999 roku i skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, w tym m.in. banki, zarządzających wierzytelnościami, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe, podmioty zarządzające informacją gospodarczą, sprzedające produkty odwróconej hipoteki w modelu sprzedażowym oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej.

Platforma Bancovo oferuje łatwy dostęp do szerokiej oferty kredytów bankowych i pożyczek wielu firm dostępnych na polskim rynku, zgromadzonych w jednym miejscu. Proponuje realne, spersonalizowane oferty, a sam proces zaciągania kredytu odbywa się online. Oferty klient widzi już po jednej minucie od złożenia wniosku, a pieniądze może otrzymać nawet w 15 minut. Umowa zawierana jest przez Internet z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Powrót