Biuro prasowe

BANCOVO z nominacją w konkursie Invest Cuffs

BANCOVO zostało nominowane do tytułu Polski FinTech 2019 w ogólnopolskim konkursie organizowanym w ramach kongresu Invest Cuffs.

Invest Cuffs to jedno z największych w Europie spotkań dla inwestorów indywidualnych. W tym roku kongres odbywa się w dniach 27-28 marca w Krakowie. Invest Cuffs to nie tylko konferencja i targi. Co roku, w ramach tego wydarzenia, odbywa się również konkurs, w którym nagradzane są osoby i firmy, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

Tegoroczna, szósta już edycja konkursu, ma nową formułę. Kapituła, składająca się z ekspertów branżowych oraz dziennikarzy, wybrała nominowanych w 21 kategoriach. Jednak to Internauci, po raz pierwszy, wybiorą ostatecznych zwycięzców, m.in. w kategorii Dom Maklerski 2019, Broker Forex 2019, Fundusz Inwestycyjny 2019, Firma Blockchain 2019, Kantor Online 2019, Produkt Inwestycyjny 2019, Osobowość Rynku 2019, Influencer Rynku 2019 i innych.

BANCOVO, wraz z czterema innymi podmiotami, otrzymało nominację w kategorii Polski Fintech 2019. To nowa kategoria, która nie występowała w poprzednich edycjach. Głosy na zwycięzcę można oddawać do 15 marca 2020 na stronie konkurs.investcuffs.pl/polski-fintech. Uroczysta Gala rozdania nagród odbędzie się pierwszego dnia kongresu, tj. 27 marca.

Powrót