Biuro prasowe

Euro Bank S.A. dołącza do platformy Bancovo.

Bancovo – pierwsza w Polsce platforma kredytowa, skupiająca banki i firmy pożyczkowe, uzupełnia swoją ofertę o kredyty gotówkowe eurobanku. To już 15 partner platformy.

Euro Bank S.A., jeden z najbardziej rozpoznowalnych graczy na rynku kredytów gotówkowych w Polsce, dołączył do Bancovo – lidera nowej kategorii usług online na polskim rynku. To już 15. partner i 6. bank dostępny na platformie, która w ciągu roku znacznie podniosła konkurencyjność swojej oferty pożyczkowej i która ma się wkrótce stać centrum finansowym Polaków.

– eurobank będzie z pewnością dobrze przyjęty przez Klientów Bancovo. Nie może być inaczej, kiedy mówimy o patnerze, który cieszy się wysoką świadmością marki, szczególnie w obszarze kredytów gotówkowych. Dołączenie eurobanku oznacza dla naszych Klientów jeszcze lepszą jakość i większy wybór. Bancovo nieustannie pracuje nad tym, aby wachlarz ofert był atrakcyjny dla jak najszerszej grupy osób i różnorodność naszych partnerów o tym świadczy – mówi Monika Charamsa, prezes Bancovo.

– Zadbaliśmy o to, by nasz kredyt online był bardzo przejrzysty, a Klient otrzymywał możliwie jasną i prostą informację na temat jego kosztów. To doskonale wpisuje się w możliwość łatwego porównywania ofert, którą daje Bancovo. Internet jest dla nas ważnym kanałem sprzedaży, dlatego liczę na to, że współpraca z Bancovo przyczni się do umocnienia naszej pozycji na rynku kredytów online mówi Wojciech Frabiński Dyrektor Departamentu Kanałów Zdalnych.

Wkrótce na Bancovo.pl będą pojawiać się kolejni Partnerzy. Celem Bancovo na ten rok jest prezentowanie oferty 20 instytucji finansowych, o 5 więcej niż obecnie.

***
Bancovo.pl to pierwsza w Polsce platforma kredytowa, która skupia banki i firmy pożyczkowe. Dzięki takiej agregacji, klienci Bancovo.pl otrzymują spersonalizowane oferty różnych kredytów i pożyczek, w jednym miejscu i czasie. Wypłata gotówki może nastąpić nawet w 15 minut. Platforma stosuje te same procedury bezpieczeństwa, które wykorzystują wiodące banki w Polsce, dlatego gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo. Ze względu na różnorodną ofertę Bancovo, platforma przeznaczona jest dla szerokiej grupy odbiorców, z różnym poziomem zdolności kredytowej oraz o zróżnicowanych oczekiwaniach wobec kredytodawców. W odróżnieniu od wyszukiwarek dostępnych na rynku, Bancovo prezentuje konkretną, indywidualną ofertę. Jest marką należącą do NewCommerce Services sp. z o.o.

Powrót