Biuro prasowe

Pierwszy kredyt konsolidacyjny przez Internet już dostępny na BANCOVO

Na platformie kredytowej BANCOVO od lutego 2020 dostępna jest oferta kredytu konsolidacyjnego w pełni w procesie online.

BANCOVO jest pierwszym pośrednikiem w Polsce, który posiada ofertę kredytu konsolidacyjnego przez Internet. To innowacyjne rozwiązanie wypracowane wspólnie ze szwedzkim bankiem TF Bank.

Nowy produkt dostępny na platformie Bancovo jest unikalnym rozwiązaniem. Jest to pierwszy w Polsce produkt konsolidacyjny dostępny w pełni w procesie online. Proces został zaprojektowany z myślą o wygodzie Klienta, w taki sposób, aby był maksymalnie prosty i szybki. Od złożenia wniosku po podpisanie umowy – całość wnioskowania o kredyt można realizować z dowolnego miejsca, wystarczy tylko smartfon i dostęp do Internetu. To dla Klientów duże ułatwienie i oszczędność czasu w porównaniu do typowych rozwiązań, w których na końcu procesu trzeba podpisać umowę dostarczoną przez kuriera lub udać się do placówki banku – mówi Monika Charamsa, Prezes Bancovo.

Proces udzielania kredytu konsolidacyjnego TF Bank na BANCOVO od początku do końca odbywa się zdalnie. Użytkownik, po złożeniu wniosku na stronie, otrzymuje propozycję kredytu konsolidacyjnego TF Bank. Po wybraniu oferty, Klient załącza na platformie  dokumenty wymagane przez Bank. Po ich zaakceptowaniu Klientowi udostępniana jest umowa kredytowa, po której podpisaniu kredyt jest uruchamiany. Klient w dowolnym czasie może również skorzystać z asysty telefonicznej Doradcy BANCOVO.

Sprzedaż kredytów online za pośrednictwem Bancovo to dla nas strategiczny wybór dotyczący przyszłości. Chcemy w ten sposób efektywnie uzupełnić naszą dotychczasową praktykę i obecność w tradycyjnych kanałach dystrybucji. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i cieszymy się, że możemy być dzięki temu częścią tego pionierskiego projektu platformy sprzedaży kredytów online na polskim rynku – powiedział Wojciech Drozd, Dyrektor Generalny TF Banku AB w Polsce.

TF Bank specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumpcyjnych. Ma obecnie blisko milion Klientów w dziewięciu krajach Europy. Na polskim rynku pojawił się w 2012 roku. Swoje usługi oferuje użytkownikom platformy BANCOVO od stycznia 2019.

Powrót