Biuro prasowe

Szwedzki TF Bank kolejnym partnerem Bancovo

Szwedzki TF Bank zaoferuje swoje usługi użytkownikom Bancovo. Najnowszy, czternasty już partner tej platformy kredytowej online, funkcjonuje wyłącznie w kanałach internetowych i specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumpcyjnych.

Nawiązanie współpracy z TF Bank to kolejne z kilku wdrożeń przełomu roku 2018/2019, przyspieszających dynamiczny rozwój Bancovo. Co istotne, jest to już czwarty bank udostępniający swoją ofertę za pośrednictwem platformy.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z TF Bank przyniesie mnóstwo korzyści obu stronom. Dla Bancovo jest to konsekwentne zwiększanie konkurencyjności platformy, co obiecywaliśmy naszym Klientom, a dla naszego Partnera jest to możliwość istotnego zwiększania sprzedaży w kanale online – tłumaczy Marcin Mikołajczak, członek zarządu Bancovo.

TF Bank jest szwedzkim bankiem. Specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumpcyjnych o kwocie od 1,6 tys. do 80 tys. złotych, na okres od 1 do 9 lat. Ma obecnie ponad 160 tys. klientów, w pięciu krajach Europy. Na polskim rynku pojawił się w 2013 roku.

Wraz z Bancovo opracowaliśmy unikalny dla TF Banku proces kredytowy, który odbywa się całkowicie online. Jest to dla nas nowe wyjątkowe doświadczenie na rynku polskim. W Skandynawii TF Bank działa już w branży e-commerce, jednak polskie otoczenie rynkowe znacznie różni się od uwarunkowań skandynawskich. Nie wszystkie doświadczenia ze Szwecji czy Norwegii możemy zaimplementować w naszym kraju, dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z tak doświadczonym partnerem jak Bancovo, aby stworzyć coś wyjątkowego – wyjaśnia Jacek Marchewka, Dyrektor Sprzedaży TF Bank AB oddział w Polsce.

Bancovo to w pełni cyfrowa platforma pośrednictwa finansowego online. Oferuje dostęp do rzeczywistych ofert banków oraz firm pożyczkowych, w które klienci mają wgląd już w ciągu minuty od zakończenia wypełniania wniosku. Sam proces wnioskowania został znacznie uproszczony, ponieważ większość pól we wniosku uzupełnia się automatycznie dzięki narzędziom wykorzystującym machine learning i dane z zewnętrznych baz, m.in. KRS.

***

Bancovo to pierwsza w Polsce platforma kredytowa, która skupia banki i firmy pożyczkowe. Dzięki takiej agregacji, klienci Bancovo otrzymują spersonalizowane oferty różnych kredytów i pożyczek, w jednym miejscu i czasie. Wypłata gotówki może nastąpić nawet w 15 minut. Platforma stosuje te same procedury bezpieczeństwa, które wykorzystują wiodące banki w Polsce, dlatego gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo. Ze względu na różnorodną ofertę Bancovo, platforma przeznaczona jest dla szerokiej grupy odbiorców, z różnym poziomem zdolności kredytowej oraz o zróżnicowanych oczekiwaniach wobec kredytodawców. W odróżnieniu od wyszukiwarek dostępnych na rynku, Bancovo jako jedyne prezentuje konkretną, indywidualną ofertę. Jest marką należącą do NewCommerce Services.

 

Kontakt dla mediów:
Wojciech Dziewit
Clear Communication Group
Tel: +48 505 086 848
E-mail: wd@clearcom.pl

Powrót