Max. kwota pożyczki

15 000 zł

Max. okres kredytowania

3 lata

Dokumenty wymagane do wniosku

  • Dowód osobisty
  • wyciąg z konta bankowego

Zalety pożyczki w Aasa

Wybierając Pakiet Korzyści Aasa zyskujesz:

  • Szybki przelew za 0 zł bezpośrednio na Twoje konto
  • Wakacje od spłaty raty
  • Ubezpieczenie, w ramach którego chronione będzie Twoje życie i zdrowie
  • Gwarancję zabezpieczenia i natychmiastowej wypłaty świadczeń w przypadku choroby lub śmierci
  • Brak konieczności spłaty kwoty udzielonego kapitału przez okres pierwszych 6 miesięcy

Charakterystyka / historia firmy

Aasa Polska to technologiczna firma finansowa o skandynawskich korzeniach obecna na polskim rynku od 2012 roku. Zbieraliśmy doświadczenie w międzynarodowej grupie spółek z centralą w Estonii poprzez wprowadzanie i rozwój pozabankowych produktów kredytowych w Finlandii, Szwecji i Czechach. W 2019 roku dzięki dynamicznemu i jednocześnie stabilnemu rozwojowi Polska stała się głównym rynkiem prowadzenia naszego biznesu i udzielania długoterminowych pożyczek ratalnych.

Naszą misją jest zapewnienie szybkiego i wygodnego dostępu do produktów i usług finansowych. Aasa łączy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo.

Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych udzielanych klientom indywidualnym oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą w oparciu o unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej, który dzieje się w czasie rzeczywistym i zajmuje zaledwie kilka sekund. Nie udzielamy pożyczek krótkoterminowych.

Ściśle współpracujemy z wiarygodnymi instytucjami takimi jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej – Erif i Infomonitor.

Jesteśmy Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

W swoich działaniach stosujemy Zasady Dobrych Praktyk, będące spisem wytycznych etycznego postępowania, przyjętym do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami ZPF.

Dane firmy

Aasa Polska S.A.,
ul. Hrubieszowska 2,
01-209 Warszawa

Kontakt

tel.