Max. kwota pożyczki

20 000 PLN

Max. okres kredytowania

50 miesięcy

Dokumenty wymagane do wniosku

  • Dowód osobisty
  • Konto bankowe
  • Telefon komórkowy

Zalety pożyczki w SuperGrosz

  • Pożyczka dla każdego przez internet jest ofertą dostosowywaną do indywidualnych potrzeb
  • Wygodnie rozłożone raty sprawiają, że szybkie pożyczki internetowe można oddać bez wielkiego uszczerbku dla naszego domowego budżetu.

Charakterystyka / historia firmy

SuperGrosz rozpoczął działalność w Polsce w 2015 roku. Działa na rynku online, wykorzystując własny wypracowany model oceny ryzyka i oferuje szybki, automatyczny proces sprzedaży. SuperGrosz oferuje swoim klientom przejrzysty, najwyższej jakości proces aplikacyjny oraz proces obsługi klienta. Firma wykorzystuje również tradycyjne oddziały pośredników kredytowych oraz Call Center. Nieustannie rozwija swoją ofertę produktową, szukając nisz na rynku pożyczkowym oraz wchodząc w nowe obszary (w tym do nowych grup klientów), do tej pory nie obsługiwane przez rynek pożyczkowy.

Dane firmy

Aiqlabs Sp. z o.o.
Inflancka 11/27
00-189 Warszawa

Kontakt

Opinie o SuperGroszu

Autor opinii

Ula

Treść opinii

Na ofertę Super Grosz wpadłam przez przypadek. Nie spodziewałam się, że mam aż taką zdolność kredytową. Zdecydowanie wyższa niż w banku. Bez problemu przeszłam proces weryfikacyjny i pieniążki przelali bez najmniejszego problemu. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie a do tego elastyczne raty idealnie dopasowane do mojej kieszeni. Gorąco polecam.

Autor opinii

Kazik

Treść opinii

Super, polecam wszystkim! Bardzo dobre warunki i doskonała obsługa.

Autor opinii

Mariusz

Treść opinii

Sprawnie i szybko. Polecam

Autor opinii

Gerart

Treść opinii

Pożyczkę rozłożyłem na 48 rat dzięki czemu spłata pożyczki nie była taka trudna. Kwoty są wysokie, obsługa miła i w razie problemów idzie się dogadać- po ludzku!

Autor opinii

małgoŚka

Treść opinii

Bardzo uczciwie, elastycznie i z super podejsciem do klienta. Można sie dogadać, a klient traktowany jest na poziomie i wychodzi się na przeciw jego oczekiwaniom.

Autor opinii

Jula

Treść opinii

Szybko i na dobrych zasadach!

Autor opinii

Kali

Treść opinii

"Spoko firma ale trzeba terminowo płacić bo z tego co widziałem koszta za nieterminowe spłaty niskie nie są. Dodatkowo z czasem limit pożyczki rośnie. Nie mają jedynie promocji dla nowych klientów jak wiele innych firma ale doceniaja również swoich starych klientów za co plusik. Strona ok, wydaje sie na początku mało czytelna ale potem jak już załapie się o co chodzi to jest dobrze. Mogę polecic jeśli potrzebujecie kaski na szybko."

Autor opinii

Krysia

Treść opinii

Nie lubię kredytów i myślałam, że szbka pożyczka udzielana przez firmy pożyczkowe to jedynie chwilówka. Do czasu, gdy także ja musiałam sięgnąć po taką pożyczkę z Supergrosz. Pożyczka online to wygoda: wypełniłam wniosek, dostałam pieniądze na konto. I nikt mnie nie wie, że mam kredyt. Dyskretnie i szybko.

Autor opinii

Viena

Treść opinii

Jeśli ktoś ma wątpliwości to mówie, że nie ma co się bać- bo oferta jest bardzo dobra.

Autor opinii

Marko

Treść opinii

Oferta swietna i bez ściemy. POLECAM!