Ile trwa proces pożyczania pieniędzy za pośrednictwem Bancovo?

Dokładamy wszelkich starań, by platforma stanowiła dla naszych klientów zrozumiałe i przejrzyste narzędzie, dlatego cały proces starania się o kredyt/pożyczkę za pośrednictwem Bancovo jest realizowany online w pięciu etapach.

Etap 1. Wypełniasz wniosek, podając wymagane informacje. Nie powinno Ci to zająć dłużej niż kilka minut.

Etap 2. Współpracujący z Bancovo partnerzy weryfikują złożony przez Ciebie wniosek i dokonują oceny Twojej zdolności kredytowej.

Etap 3. Bancovo przedstawia Ci listę ofert, z których możesz skorzystać, jednak to Ty wybierasz tę, która Twoim zdaniem jest najbardziej odpowiednia. Na tym etapie, w zależności od oferty, na którą się zdecydowałaś(eś), koniecznością może być przedstawienie dokumentów zgodnych z oczekiwaniami wybranej instytucji finansowej.

Etap 4. Realizujesz przelew weryfikujący Twoją tożsamość. Pamiętaj: przelew wykonaj ze swojego konta osobistego, ponieważ dane muszą się zgadzać z informacjami podanymi na wniosku. To właśnie na to konto trafią pożyczone przez Ciebie pieniądze.

Etap 5. Za pośrednictwem kodu SMS, podpisujesz umowę pożyczkową online, bez konieczności wychodzenia z domu. Kod SMS zostanie przesłany na numer telefonu podany we wniosku.

Po zawarciu umowy, pieniądze znajdą się na Twoim koncie w kolejnym dniu roboczym, jednak w zależności od wybranej oferty oraz godziny, w której złożysz wniosek, może stać się to jeszcze tego samego dnia.