Biuro prasowe

Bancovo z Certyfikatem Etycznym KPF

Bancovo znalazło się w gronie firm, które otrzymały Certyfikat Audytu Etycznego – wyróżnienie przyznawane co roku przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych. Ma ono na celu promowanie wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

Platforma kredytowa Bancovo znalazła się w gronie firm, które pozytywnie przeszły weryfikację w ramach audytu etycznego, dokonywaną przez Komisję Etyki przy Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych (KPF). W wyniku pozytywnie zakończonego procesu audytu, Komisja Etyki przyznała Certyfikat Etyczny KPF, który jest potwierdzeniem zgodności praktyk biznesowych z Zasadami Dobrych Praktyk KPF.

– Sektor finansowy, a przede wszystkim te podmioty, które specjalizują się w usługach kredytowych, muszą w swoich planach biznesowych uwzględniać najwyższe standardy etyczne, które są podstawą zaufania na linii kredytodawca – klient – komentuje Monika Charamsa, Prezes Zarządu Bancovo. – Dla Bancovo, jako podmiotu funkcjonującego w obszarze kredytów i pożyczek online, certyfikat ten jest niezwykle istotnym elementem wpisującym się w strategię opartą na transparentnej i rzetelnej ofercie oraz odpowiedzialnym kredytowaniu, czego przejawem jest także zawiązana ostatnio współpraca Bancovo z BIK, dzięki której odwiedzający platformę mogą poznać swój status BIK za darmo, w kilku prostych krokach – dodaje Monika Charamsa.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców powstała w 1999 roku i skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, w tym m.in. banki, zarządzających wierzytelnościami, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe, podmioty zarządzające informacją gospodarczą, sprzedające produkty odwróconej hipoteki w modelu sprzedażowym oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej.

Platforma Bancovo oferuje łatwy dostęp do szerokiej oferty kredytów bankowych i pożyczek wielu firm dostępnych na polskim rynku, zgromadzonych w jednym miejscu. Proponuje realne, spersonalizowane oferty, a sam proces zaciągania kredytu odbywa się online. Oferty klient widzi już po jednej minucie od złożenia wniosku, a pieniądze może otrzymać nawet w 15 minut. Umowa zawierana jest przez Internet z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

 

***

O Bancovo

Bancovo to pierwsza w Polsce platforma kredytowa, która skupia banki i firmy pożyczkowe. Dzięki takiej agregacji Klienci Bancovo otrzymują spersonalizowane oferty różnych kredytów i pożyczek, w jednym miejscu i czasie. Wypłata gotówki może nastąpić nawet w 15 minut. Platforma stosuje te same procedury bezpieczeństwa, które wykorzystują wiodące banki w Polsce, dlatego gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo. Ze względu na różnorodną ofertę Bancovo, platforma przeznaczona jest dla szerokiej grupy odbiorców, z różnym poziomem zdolności kredytowej oraz o zróżnicowanych oczekiwaniach wobec kredytodawców. W odróżnieniu od porównywarek dostępnych na rynku, Bancovo prezentuje konkretną, indywidualną ofertę. Bancovo jest marką należąca do spółki NewCommerce Services.

 

 

 

Kontakt dla mediów:

Wojciech Dziewit

Clear Communication Group

Tel: +48 505 086 848

E-mail: wd@clearcom.pl

Powrót