Biuro prasowe

Kampania telewizyjna Bancovo, już na początku przyszłego roku

Bancovo – nowatorska platforma kredytowa online, przyszły rok rozpocznie telewizyjną kampanią ATL. Do przetargu na jej kreację i obsługę zaproszono cztery agencje. Ich zadaniem będzie opracowanie założeń komunikacyjnych dla marki i przedstawienie własnych konceptów kreatywnych. Efekty tej pracy widzowie poznają w pierwszym kwartale 2019 r.

Platforma kredytowa Bancovo wystartowała w marcu br., obecnie oferuje już produkty 9 instytucji finansowych, a kolejne 2-3 instytucje dołączą jeszcze w tym roku. Kolejnym zaplanowanym krokiem rozwoju Bancovo będzie przeprowadzenie telewizyjnej kampanii ATL. Do przetargu na kreację kampanii zaproszone zostały cztery  agencje: PZL, Start Something, Red8 Unlimited oraz K2.

– Pomysłowi rozpoczęcia działań reklamowych w telewizji przyświeca idea dotarcia z marką i jej założeniami do większej liczby klientów. Do tej pory działania marketingowe prowadziliśmy w przestrzeni internetowej. Kampania telewizyjna jest naturalnym kolejnym krokiem, który będzie  wspierał budowę świadomości marki Bancovo i w efekcie znacząco zwiększy zainteresowanie ofertą platformy  – komentuje Prezes Bancovo – Monika Charamsa.

Kampania wpisuje się w sekwencję działań zasięgowych prowadzonych przez Bancovo w przestrzeni medialnej i nie tylko. Do pozostałych jej elementów składowych można zaliczyć m.in. akcję edukacyjną „Świadome pożyczanie” współprowadzoną z blogiem Macieja Samcika – Subiektywnie o Finansach, ostatnio  uruchomioną razem z BIK, pierwszą w Polsce bezpłatna usługę „check your score” czy uruchomioną niedawno akcję promocyjną z platformą Showmax.

Bancovo oferuje łatwy dostęp do szerokiej oferty kredytów bankowych i pożyczek wielu firm dostępnych na polskim rynku, zgromadzonych w jednym miejscu. Proponuje realne, spersonalizowane oferty, a sam proces zaciągania kredytu odbywa się online. Oferty klient widzi już po jednej minucie od złożenia wniosku, a pieniądze może otrzymać nawet w 15 minut.

***

O Bancovo

Bancovo to pierwsza w Polsce platforma kredytowa, która skupia banki i firmy pożyczkowe .Dzięki takiej agregacji Klienci Bancovo otrzymują spersonalizowane oferty różnych kredytów i pożyczek, w jednym miejscu i czasie. Wypłata gotówki może nastąpić nawet w 15 minut. Platforma stosuje te same procedury bezpieczeństwa, które wykorzystują wiodące banki w Polsce.Ze względu na różnorodną ofertę Bancovo, platforma przeznaczona jest dla szerokiej grupy odbiorców, z różnym poziomem zdolności kredytowej oraz o zróżnicowanych oczekiwaniach wobec kredytodawców. W odróżnieniu od wyszukiwarek dostępnych na rynku, Bancovo jako jedyne prezentuje konkretną, indywidualną ofertę. Jest marką należącą do NewCommerce Services.

 

Kontakt dla mediów:

Wojciech Dziewit

Clear Communication Group

Tel: +48 505 086 848

E-mail: wd@clearcom.pl

Powrót