Szablon strona główna po liftingu pod ATL

Potrzebujesz ubezpieczenia? Sprawdź ofertę AL Ubezpieczenia

Korzystamy z tych samych
technologii, co wiodące
banki w Polsce i na świecie

Dzięki temu możesz mieć pewność, że transakcje
dokonywane w naszym serwisie są bezpieczne.

Napisali o nas

Sprawdź, co

sądzą o Bancovo

najlepsi polscy

dziennikarze!

„Startuje BANCOVO., pierwsza tego typu platforma kredytowa w Polsce”
„Startuje pierwsza tego typu platforma finansowa w Polsce”
„Takie Ceneo, tylko z pożyczkami.”
„Bancovo rozpoczyna rewolucję, jak Netflix czy AirBnB”
„Bancovo to cyfrowa platforma dająca online dostęp do ofert wielu banków i firm pożyczkowych.”
„Pożyczanie pieniędzy ma być tak proste, jak nigdy dotąd”
„W jednym miejscu porównasz i zaciągniesz kredyt.”
„To rozwiązanie ma zmienić na zawsze rynek pożyczek w Polsce”
„Koncepcja polega na tym, żeby w jednym miejscu zebrać oferty kredytowe banków i firm pożyczkowych.”

Chcesz wiedzieć więcej?

Kredyty i pożyczki online: Bancovo – nowatorska platforma!

-

Potrzebujesz pieniędzy? Zależy Ci na czasie i prostych procedurach? Potrzebujesz pożyczki gotówkowej, ale nie masz ochoty wychodzić z domu? Nie musisz! Skorzystaj z BANCOVO, platformy dzięki której usługi finansowe zyskują nową jakość!

Pożyczka online w zasięgu możliwości

Bancovo to narzędzie stworzone z myślą o ułatwieniu dostępu do pożyczek online. Dlaczego? Mamy świadomość tego, że Internet nierozerwalnie splótł się z codziennością naszych klientów, dlatego szybka pożyczka online jest produktem na miarę potrzeb współczesnego konsumenta. Za pośrednictwem Bancovo sprawnie porównasz dostępne oferty pożyczek i kredytów gotówkowych w odpowiednim dla siebie miejscu oraz czasie. To Ty decydujesz, kiedy chcesz to zrobić! Platforma pożyczkowa przedstawia nie tylko propozycję banków, ale również firm oferujących pożyczki.
Pożyczka długoterminowa online jest poważnym zobowiązaniem finansowym, dlatego wnikliwa analiza proponowanych produktów to podstawa! Poza tym, dzięki Bancovo pożyczka przez Internet jest na wyciągnięcie kilku kliknięć: platforma pozwoli Ci podpisać potrzebną umowę całkowicie online. Pożyczki ratalne online to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort oraz swobodę. Razem z Bancovo cały proces wnioskowania o pożyczkę jest nie tylko zrozumiały, ale również szybki, co dla wielu osób ma priorytetowe znaczenie.
Co więcej, zaciągana we współpracy z Bancovo pożyczka bankowa przez Internet to bezpieczne rozwiązanie. Platforma bazuje bowiem na nowoczesnych i funkcjonalnych zabezpieczeniach. Bancovo z założenia ma być narzędziem prostym i przejrzystym, dlatego określając swoje oczekiwania dotyczące pożyczanej sumy oraz ilości rat, otrzymujesz informację na temat tego, od jakiej kwoty mogą zaczynać się raty miesięczne pożyczki online.

Kredyt online? To proste!

Jeśli chcemy zaciągnąć kredyt gotówkowy online z Bancovo, do dyspozycji mamy szereg udogodnień zaprojektowanych dla wygody klientów. Przede wszystkim – koniec z uciążliwym wypełnianiem kilku wniosków! Biorąc kredyt bez wychodzenia z domu za pośrednictwem naszej platformy w prosty sposób uzupełniasz tylko absolutnie niezbędne informacje. Pojawił się jakiś problem? Wątpliwości? Do Twojej dyspozycji pozostają nasi konsultanci: porozmawiaj z nimi na dedykowanym chacie i zdobądź informacje, których potrzebujesz!
Kredyt gotówkowy całkowicie online jest rozwiązaniem, dzięki któremu oszczędzisz czas. Jeśli masz ochotę, oferty dostępne w ramach Bancovo możesz swobodnie porównywać o każdej porze, uniezależniając się tym samym od godzin otwarcia placówek bankowych lub firm pożyczkowych. Kredyt przez Internet, bez wychodzenia z domu może być pomocny w przypadku osób, które pracują w nietypowych godzinach lub mają małe dzieci i każde wyjście na zewnątrz jest dla nich prawdziwą wyprawą.
Bancovo, oferując kredyt online na raty, działa z myślą o oczekiwaniach człowieka ery Internetu, skupiając wiele różnych ofert w jednym miejscu. Co więcej, w planach jest nawiązywanie współpracy z kolejnymi instytucjami finansowymi, co ma na celu zaproponowanie klientom jak najszerszego wachlarza dostępnych możliwości.
Kredyt bankowy online to nasza specjalność. Docelowo jednak zamierzamy zaoferować również kredyty hipoteczne oraz ubezpieczenia. Kredyt bankowy przez Internet? Razem z Bancovo wypełnisz wniosek, porównasz dostępne oferty oraz zawrzesz umowę.