Ile kosztuje quad?

Uwielbiasz różnego rodzaju pojazdy? Wielokrotnie zastanawiałeś(aś) się ile kosztuje skuter lub upatrzony przez Ciebie model samochodu? Masz w planach zakup quada? Interesują Cię tanie quady używane, a może wolisz nowe quady terenowe? Chcesz wiedzieć, ile kosztuje podobna przyjemność? Przygotowaliśmy dla Ciebie małą ściągę cenową!

Quady używane: ceny

Używane kłady: ceny – na jaki wydatek warto się przygotować? Ile kosztuje kład „z drugiej ręki”? Ceny kładów używanych są uzależnione, między innymi, od modelu, roku produkcji, marki quadów, pojemności silnika itp., jednak zaczynają się już od ok. 500 zł w przypadku mini quadów, chociaż z powodzeniem mogą sięgać nawet powyżej 60 000 zł. Ceny quadów w Polsce są więc bardzo zróżnicowane, co pozwala na wybór pojazdu mieszczącego się w założonych przez nas widełkach finansowych.

Ceny kładów nowych

Jakie ceny oferuje nam sklep z kładami? Ile zapłacimy za nowego quada? Najtańsze quady w wersji mini znajdziemy na rynku już od ok. 700 zł. Ile kosztują quady spalinowe? W sklepach proponowane są oferty od ok. 2000 zł, chociaż warto pamiętać, że dostępne są również kłady spalinowe droższe o kilka/kilkadziesiąt tysięcy złotych. W asortymencie znajdziemy także quady terenowe, jak również kłady przeprawowe (inne określenie to quad użytkowy). Ciekawym rozwiązaniem dla miłośników tego rodzaju pojazdów może być giełda quadów. Kłady z homologacją znajdziemy w cenie od ok. 4000 – 5000 zł.

quady cena

Quad szosowy

Kupno quada to Twoje marzenie? Zastanawiasz się, jaka jest cena quada szosowego? Używane kłady szosowe kupimy już za cenę ponad 4000 zł. Oczywiście, cena kłada to nie wszystko! Na uwadze należy mieć również koszty jego eksploatacji, na przykład kupna nowych opon, dlatego analizując kwestię zakupu podobnego pojazdu, warto wybiec trochę w przyszłość.

Quady sportowe

Innym rodzajem quadów są kłady sportowe. Jak w praktyce wyglądają ceny quadów sportowych? Warto pamiętać, że rozstrzał cenowy jest bardzo duży i quady ATV sportowe mogą kosztować z powodzeniem zarówno 5000 złotych, jak i ponad 15 000 zł.

Reasumując: decydując się na zakup quada możemy zdecydować się na pojazd nowy lub używany. Fajne kłady można kupić w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach. Na rynku dostępne są, między innymi, kłady szosowe, sportowe czy przeprawowe. Mając na uwadze cenę zakupu quada, nie należy zapominać o kosztach, jakie potencjalnie może generować ich eksploatacja.

Przedstawione ceny są przykładowe i mogą się różnić od rzeczywistych ofert.