Ile kosztuje łóżko wodne?

Od dawna marzy Ci się łóżko wodne? Zastanawiasz się tylko – ile właściwie będzie Cię to kosztowało i na co zwrócić uwagę podczas dokonywania zakupu? Zebraliśmy kilka podstawowych informacji na ten temat, sprawdź!

Łóżko wodne: cena

Na rynku bez problemu znajdziemy sklep z łóżkami wodnymi. Proponowane są łóżka wyposażone w pojedynczy lub podwójny materac. Jak wygląda cennik łóżek wodnych? Cena łóżka jest uzależniona przede wszystkim od jego rozmiarów, w związku z tym łóżka wodne dostaniemy w dość szerokim wachlarzu cenowym. Ich koszt może wynosić ok. 3500 – 9000 złotych, chociaż w sklepach dostępne są również droższe oferty.

Materac do łóżka wodnego

Ile kosztuje materac wodny do spania? Warto pamiętać, że cena materaca wodnego jest uzależniona od jego rozmiarów. Materac do łóżka wodnego (160 cm szerokości) może kosztować ok. 2000 – 4000 zł. Szukając materaca, na pierwszym miejscu należy stawiać jego jakość, w końcu to właśnie on jest prawdziwym „sercem” łóżka wodnego.

Rear view of woman stretching in her bed

Na co warto zwrócić uwagę kupując łóżko wodne?

Jeżeli zamierzamy przeznaczyć kilka – kilkadziesiąt tysięcy złotych na zakup łóżka wodnego, warto się zastanowić, na co zwrócić uwagę wybierając odpowiednią ofertę. Na początek dobrze jest określić własne możliwości finansowe i zadać sobie pytanie: jaką kwotę możemy przeznaczyć na zakup podobnego łóżka. Zastanówmy się również, jaki rozmiar łóżka będzie dla nas optymalnym rozwiązaniem? Co więcej, na względzie należy mieć również okres gwarancji poszczególnych modeli. To bardzo ważne. Poza kosztami zakupu łóżka, trzeba być przygotowanym także na ewentualne koszty montażu (muszą to zrobić specjaliści!). Istotnym zagadnieniem w przypadku materaców do łóżek wodnych jest dodatkowo stopień tłumienia. Oczywiście, to tylko niektóre kwestie, o których należy pamiętać podczas zakupów.

REASUMUJĄC: koszt łóżka wodnego jest uzależniony, między innymi, od jego rozmiarów, jednak trzeba być przygotowanym na wydatek rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Wszystkie podane ceny są przykładowe i mogą się różnić od rzeczywistych ofert.