BANCOVO – nowatorskie rozwiązanie: prawdziwe oferty, nie reklamy

Pożyczka dla firm bez BIK – kiedy się na nią zdecydować?

W bankach i wielu firmach pozabankowych dostępne są kredyty i pożyczki dla przedsiębiorców. Oferta dla firm może obejmować zobowiązania o dowolnym przeznaczeniu, a także kredyty inwestycyjne i hipoteczne. Standardowo w bankach przeprowadzana jest weryfikacja klientów w BIK i bazach danych dłużników. Taki wymóg od maja 2023 roku spoczywa również na firmach pozabankowych. Jednak nadal istnieje możliwość uzyskania pożyczki dla firm ...

Na czym polega kredyt bez prowizji?

Prowizja kredytowa to jeden z głównych kosztów, który składa się na łączny koszt kredytu. W ofertach kilku banków znajdziemy jednak „kredyt więcej
1 2 3 38

Rynek kredytów i pożyczek kipi od interesujących ofert, ale zapoznanie się z dostępnymi produktami wymaga czasu, którego większość klientów nie posiada dzisiaj w nadmiarze. Z myślą o tym, stworzyliśmy BANCOVO., czyli innowacyjną platformę, której zadaniem jest szczegółowa prezentacja rzeczywistych ofert  kredytowych i pożyczkowych.

BANCOVO oszczędza Twój czas!

Zalety narzędzia? Oszczędność czasu (wiele ofert w jednym miejscu i brak konieczności  wizyty w placówce instytucji finansowej) oraz możliwość spokojnego porównania poszczególnych kredytów i pożyczek. Dlaczego BANCOVO jest powiewem świeżości na rynku usług finansowych? Obecnie konsumenci dużą część swojej aktywności przenoszą do sieci, natomiast kredyty oraz pożyczki niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Mix dwóch funkcji: prezentowania i udzielania kredytów/pożyczek, który proponuje BANCOVO sprawia, że platforma wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnego klienta.

Warto dodać, że rozwiązanie zostało skonstruowane w taki sposób, by samo wzięcie pożyczki lub kredytu było maksymalnie uproszczoną procedurą, bez konieczności żmudnego uzupełniania długiej listy wymaganych informacji. Bez konieczności oczekiwania na telefony z call center oraz kuriera z umową. Dla twórców narzędzia priorytetowe znaczenie ma bezpieczeństwo oraz komfort użytkowników.

Platforma na miarę ery cyfrowej

BANCOVO ma w planach pozyskanie jak największej liczby współpracujących banków oraz instytucji finansowych. To wyraz zrozumienia dla oczekiwań potencjalnych konsumentów, którzy są przyzwyczajeni do dużego wyboru produktów. Narzędzie ma bowiem pozwalać klientowi na wybór oferty, która najpełniej odpowiada jego potrzebom. Docelowo, platforma będzie prezentowała nie tylko oferty pożyczek i kredytów, ale również między innymi produkty hipoteczne .

BANCOVO to niesztampowy ruch na rynku finansowym, który zrodziło zrozumienie dla potrzeb współczesnego klienta, który chce nie tylko swobodnie przeglądać i zestawiać oferty kredytów i pożyczek, ale również korzystać z podobnych produktów za pośrednictwem kilku kliknięć myszki. Komfort użytkowania, obecność banków i firm pożyczkowych na jednej platfomie i oszczędność czasu – oto dlaczego platforma BANCOVO zasługuję na uwagę!

Na czym w takim razie dokładnie polega innowacyjność BANCOVO? Kwintesencją funkcjonowania platformy nie jest wyłącznie suche zestawienie poszczególnych ofert, ale możliwość faktycznego starania się o pożyczkę online. W dobie Internetu, narzędzie, jakim jest BANCOVO. stanowi uzupełnienie pewnego rodzaju niszy w dziedzinie usług finansowych.